Ajakava

  • Toimumisaeg

    02.12.2016
  • Koht

    Näita võistlusalasid
  • Võistlus

    Näita võistlusi
  • Töötoad

    Näita töötubasid
  •  

02.12.2016

  Ala 1 Ala 2 Ala 3 Ala 4 Ala 5 Pealava
08:00 - 08:30 LEGO Joonejärgimine tehniline kontroll
08:30-10:00
3 kg LEGO Sumo tehniline kontroll
08:30-10:00
VEX IQ tehniline kontroll
08:00-08:30
LEGO Sumo tehniline kontroll
08:00-09:30
08:30 - 09:00 LEGO Joonejärgimine tehniline kontroll
08:30-10:00
3 kg LEGO Sumo tehniline kontroll
08:30-10:00
VEX IQ I osa
09:00-12:00
LEGO Sumo tehniline kontroll
08:00-09:30
LEGO WeDo I osa
09:00-12:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
09:00 - 09:30 LEGO Joonejärgimine tehniline kontroll
08:30-10:00
3 kg LEGO Sumo tehniline kontroll
08:30-10:00
VEX IQ I osa
09:00-12:00
LEGO Sumo tehniline kontroll
08:00-09:30
LEGO WeDo I osa
09:00-12:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
09:30 - 10:00 LEGO Joonejärgimine tehniline kontroll
08:30-10:00
LEGO Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:30
3 kg LEGO Sumo tehniline kontroll
08:30-10:00
3 kg LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:00
VEX IQ I osa
09:00-12:00
LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:30
LEGO WeDo I osa
09:00-12:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
Päeva avamine
10:00-10:30
10:00 - 10:30 LEGO Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:30
3 kg LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:00
VEX IQ I osa
09:00-12:00
LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:30
LEGO WeDo I osa
09:00-12:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
Päeva avamine
10:00-10:30
Reeglite tutvustus
10:30-11:00
10:30 - 11:00 LEGO Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:30
3 kg LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:00
VEX IQ I osa
09:00-12:00
LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:30
LEGO WeDo I osa
09:00-12:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
Reeglite tutvustus
10:30-11:00
11:00 - 11:30 LEGO Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:30
3 kg LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:00
VEX IQ I osa
09:00-12:00
LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:30
LEGO WeDo I osa
09:00-12:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
11:30 - 12:00 LEGO Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:30
3 kg LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:00
VEX IQ I osa
09:00-12:00
LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:30
LEGO WeDo I osa
09:00-12:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
12:00 - 12:30 3 kg LEGO Sumo põhivõistlus II osa
12:30-14:30
LEGO Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:30
VEX IQ II osa
12:30-15:00
LEGO Sumo põhivõistlus I osa
10:00-12:30
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
12:30 - 13:00 3 kg LEGO Sumo põhivõistlus II osa
12:30-14:30
LEGO Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
VEX IQ II osa
12:30-15:00
LEGO Sumo põhivõistlus II osa
13:00-15:00
LEGO WeDo II osa
13:00-16:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
13:00 - 13:30 3 kg LEGO Sumo põhivõistlus II osa
12:30-14:30
LEGO Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
VEX IQ II osa
12:30-15:00
LEGO Sumo põhivõistlus II osa
13:00-15:00
LEGO WeDo II osa
13:00-16:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
13:30 - 14:00 3 kg LEGO Sumo põhivõistlus II osa
12:30-14:30
LEGO Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
VEX IQ II osa
12:30-15:00
LEGO Sumo põhivõistlus II osa
13:00-15:00
LEGO WeDo II osa
13:00-16:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
14:00 - 14:30 3 kg LEGO Sumo põhivõistlus II osa
12:30-14:30
LEGO Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
3 kg LEGO Sumo turniir
14:30-16:00
VEX IQ II osa
12:30-15:00
LEGO Sumo põhivõistlus II osa
13:00-15:00
LEGO WeDo II osa
13:00-16:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
14:30 - 15:00 LEGO Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
LEGO Joonejärgimine finaal
15:00-15:15
3 kg LEGO Sumo turniir
14:30-16:00
VEX IQ II osa
12:30-15:00
VEX IQ III osa
15:00-16:30
LEGO Sumo finaalturniir
15:00-16:30
LEGO Sumo põhivõistlus II osa
13:00-15:00
LEGO WeDo II osa
13:00-16:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
15:00 - 15:30 LEGO Joonejärgimine finaal
15:00-15:15
3 kg LEGO Sumo turniir
14:30-16:00
VEX IQ III osa
15:00-16:30
LEGO Sumo finaalturniir
15:00-16:30
LEGO WeDo II osa
13:00-16:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
LEGO Joonejärgimine autasustamine
15:15-15:30
15:30 - 16:00 3 kg LEGO Sumo turniir
14:30-16:00
3 kg LEGO Sumo finaal
16:00-16:15
VEX IQ III osa
15:00-16:30
LEGO Sumo finaalturniir
15:00-16:30
LEGO WeDo II osa
13:00-16:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
16:00 - 16:30 3 kg LEGO Sumo finaal
16:00-16:15
VEX IQ III osa
15:00-16:30
LEGO Sumo finaalturniir
15:00-16:30
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
VEX IQ autasustamine
16:30-16:45
3 kg LEGO Sumo autasustamine
16:15-16:30
16:30 - 17:00 LEGO Sumo finaal
16:45-17:00
ProgeTiigri haridusrobotite võistlus
08:45-17:00
LEGO Sumo autasustamine
16:45-17:00
VEX IQ autasustamine
16:30-16:45
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00 Teaduskonverents
18:00-18:45
18:00 - 18:30 Teaduskonverents
18:00-18:45
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
20:30 - 21:00

03.12.2016

  Ala 1 Ala 2 Ala 3 Ala 4 Ala 5 Pealava
08:00 - 08:30 Linna läbimine tehniline kontroll
08:30-10:00
Joonejärgimine tehniline kontroll
08:30-10:00
Mini Sumo tehniline kontroll
08:30-10:00
08:30 - 09:00 Linna läbimine tehniline kontroll
08:30-10:00
Joonejärgimine tehniline kontroll
08:30-10:00
Mini Sumo tehniline kontroll
08:30-10:00
09:00 - 09:30 Linna läbimine tehniline kontroll
08:30-10:00
Joonejärgimine tehniline kontroll
08:30-10:00
Mini Sumo tehniline kontroll
08:30-10:00
09:30 - 10:00 Linna läbimine tehniline kontroll
08:30-10:00
Linna läbimine I osa
10:00-12:00
Joonejärgimine tehniline kontroll
08:30-10:00
Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:00
Mini Sumo põhivõistlus
10:00-12:00
Mini Sumo tehniline kontroll
08:30-10:00
Päeva avamine
10:00-10:30
10:00 - 10:30 Linna läbimine I osa
10:00-12:00
Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:00
Mini Sumo põhivõistlus
10:00-12:00
Päeva avamine
10:00-10:30
Reeglite tutvustus
10:30-11:00
10:30 - 11:00 Droonide takistussõit tehniline kontroll
11:00-12:00
Linna läbimine I osa
10:00-12:00
Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:00
Mini Sumo põhivõistlus
10:00-12:00
iRobot Sumo tehniline kontroll
11:00-12:00
Reeglite tutvustus
10:30-11:00
11:00 - 11:30 Droonide takistussõit tehniline kontroll
11:00-12:00
Linna läbimine I osa
10:00-12:00
Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:00
Mini Sumo põhivõistlus
10:00-12:00
iRobot Sumo tehniline kontroll
11:00-12:00
11:30 - 12:00 Droonide takistussõit tehniline kontroll
11:00-12:00
Linna läbimine I osa
10:00-12:00
Joonejärgimine kvalifikatsioon
10:00-12:00
Mini Sumo põhivõistlus
10:00-12:00
iRobot Sumo tehniline kontroll
11:00-12:00
Robotexi korraldajate kõned
12:00-12:30
12:00 - 12:30 DJI Droonide demo
12:30-13:00
Linna läbimine II osa
12:30-14:30
Joonejärgimine kvalifikatsioon
12:30-13:00
Mini Sumo finaalturniir
12:30-14:00
iRobot Sumo turniir
12:30-14:00
MEKTORY Tehnoloogiakooli esitlused
12:30-12:45
Robotexi korraldajate kõned
12:00-12:30
12:30 - 13:00 DJI Droonide takistussõit
13:00-14:00
DJI Droonide demo
12:30-13:00
Linna läbimine II osa
12:30-14:30
Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
Joonejärgimine kvalifikatsioon
12:30-13:00
Mini Sumo finaalturniir
12:30-14:00
iRobot Sumo turniir
12:30-14:00
MEKTORY Tehnoloogiakooli esitlused
12:30-12:45
13:00 - 13:30 DJI Droonide takistussõit
13:00-14:00
Linna läbimine II osa
12:30-14:30
Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
Mini Sumo finaalturniir
12:30-14:00
iRobot Sumo turniir
12:30-14:00
13:30 - 14:00 DJI Droonide takistussõit
13:00-14:00
DJI Droonide demo
14:00-14:30
Linna läbimine II osa
12:30-14:30
Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
Mini Sumo finaalturniir
12:30-14:00
iRobot Sumo turniir
12:30-14:00
iRobot Sumo finaal ja deathmatchid
14:00-14:15
14:00 - 14:30 DJI Droonide demo
14:00-14:30
DJI Droonide takistussõit
14:30-15:00
Linna läbimine II osa
12:30-14:30
Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
Mini Sumo finaal
14:30-14:45
3 kg Sumo tehniline kontroll
14:30-15:30
iRobot Sumo finaal ja deathmatchid
14:00-14:15
Linna läbimine autasustamine
14:30-14:45
iRobot Sumo autasustamine
14:15-14:30
14:30 - 15:00 DJI Droonide takistussõit
14:30-15:00
Joonejärgimine finaalturniir
13:00-15:00
Joonejärgimine finaal
15:00-15:15
Joonejärgimine takistustega tehniline kontroll
15:00-15:45
Mikro Sumo tehniline kontroll
14:45-15:00
Mini Sumo finaal
14:30-14:45
Mikro Sumo
15:00-16:00
VEX EDR Demo
15:00-15:45
3 kg Sumo tehniline kontroll
14:30-15:30
Droonide takistussõit autasustamine
15:00-15:15
Mini Sumo autasustamine
14:45-15:00
Linna läbimine autasustamine
14:30-14:45
15:00 - 15:30 Joonejärgimine finaal
15:00-15:15
Joonejärgimine takistustega tehniline kontroll
15:00-15:45
Mikro Sumo
15:00-16:00
VEX EDR Demo
15:00-15:45
3 kg Sumo tehniline kontroll
14:30-15:30
3 kg Sumo
15:30-16:30
Droonide takistussõit autasustamine
15:00-15:15
Joonejärgimine autasustamine
15:15-15:30
15:30 - 16:00 Joonejärgimine takistustega
15:45-17:00
Mikro Sumo
15:00-16:00
3 kg Sumo
15:30-16:30
Mikro Sumo autasustamine
16:00-16:15
16:00 - 16:30 Joonejärgimine takistustega
15:45-17:00
3 kg Sumo
15:30-16:30
3 kg Sumo deathmatchid
16:30-16:45
Mikro Sumo autasustamine
16:00-16:15
16:30 - 17:00 Joonejärgimine takistustega
15:45-17:00
3 kg Sumo deathmatchid
16:30-16:45
3 kg Sumo autasustamine
16:45-17:00
Joonejärgimine takistustega autasustamine
17:00-17:15
17:00 - 17:30 Joonejärgimine takistustega autasustamine
17:00-17:15
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
20:30 - 21:00

04.12.2016

  Ala 1 Ala 2 Ala 3 Ala 4 Ala 5 Pealava
08:00 - 08:30 Jalgpall tehniline kontroll
08:30-10:00
Folkrace tehniline kontroll
08:30-10:00
08:30 - 09:00 CDP Grand Challenge tehniline kontroll
09:00-10:00
Labürint tehniline kontroll
09:00-10:00
Jalgpall tehniline kontroll
08:30-10:00
Folkrace tehniline kontroll
08:30-10:00
09:00 - 09:30 CDP Grand Challenge tehniline kontroll
09:00-10:00
Labürint tehniline kontroll
09:00-10:00
Jalgpall tehniline kontroll
08:30-10:00
Folkrace tehniline kontroll
08:30-10:00
09:30 - 10:00 CDP Grand Challenge tehniline kontroll
09:00-10:00
CDP Grand Challenge I osa
10:00-11:00
Labürint tehniline kontroll
09:00-10:00
Labürint
10:00-12:30
Jalgpall tehniline kontroll
08:30-10:00
2 vs 2 jalgpall
10:00-11:00
Folkrace tehniline kontroll
08:30-10:00
Folkrace I osa
10:00-12:30
Päeva avamine
10:00-10:15
10:00 - 10:30 CDP Grand Challenge I osa
10:00-11:00
Labürint
10:00-12:30
2 vs 2 jalgpall
10:00-11:00
Folkrace I osa
10:00-12:30
Veeralli tehniline kontroll
10:30-12:00
Päeva avamine
10:00-10:15
Reeglite tutvustus
10:30-11:00
10:30 - 11:00 CDP Grand Challenge I osa
10:00-11:00
Labürint
10:00-12:30
2 vs 2 jalgpall
10:00-11:00
Folkrace I osa
10:00-12:30
Veeralli tehniline kontroll
10:30-12:00
Freestyle esitlused
11:00-12:00
Reeglite tutvustus
10:30-11:00
11:00 - 11:30 Labürint
10:00-12:30
Humanoidrobotite jalgpall
11:30-12:00
Folkrace I osa
10:00-12:30
Veeralli tehniline kontroll
10:30-12:00
Freestyle esitlused
11:00-12:00
11:30 - 12:00 Labürint
10:00-12:30
Jalgpall
12:00-16:00
Humanoidrobotite jalgpall
11:30-12:00
Folkrace I osa
10:00-12:30
Veeralli tehniline kontroll
10:30-12:00
Veeralli
12:00-13:30
Freestyle näitus
12:00-13:00
Freestyle esitlused
11:00-12:00
12:00 - 12:30 Labürint
10:00-12:30
Jalgpall
12:00-16:00
Folkrace I osa
10:00-12:30
Veeralli
12:00-13:30
Freestyle näitus
12:00-13:00
Labürint autasustamine
12:15-12:30
Loovate konkursside autasustamine
12:30-13:00
12:30 - 13:00 CDP Grand Challenge II osa
13:00-14:00
Jalgpall
12:00-16:00
Folkrace II osa
13:00-16:30
Veeralli
12:00-13:30
Freestyle näitus
12:00-13:00
Loovate konkursside autasustamine
12:30-13:00
13:00 - 13:30 CDP Grand Challenge II osa
13:00-14:00
Jalgpall
12:00-16:00
Folkrace II osa
13:00-16:30
Veeralli
12:00-13:30
Freestyle autasustamine
13:15-13:30
Veeralli autasustamine
13:30-13:45
13:30 - 14:00 CDP Grand Challenge II osa
13:00-14:00
Tartu Ülikooli Mõttejõud
14:00-15:30
Jalgpall
12:00-16:00
Folkrace II osa
13:00-16:30
VEX EDR Demo
14:00-14:45
CDP Grand Challenge autasustamine
14:00-14:15
Veeralli autasustamine
13:30-13:45
14:00 - 14:30 Tartu Ülikooli Mõttejõud
14:00-15:30
Jalgpall
12:00-16:00
Folkrace II osa
13:00-16:30
VEX EDR Demo
14:00-14:45
CDP Grand Challenge autasustamine
14:00-14:15
14:30 - 15:00 Tartu Ülikooli Mõttejõud
14:00-15:30
Jalgpall
12:00-16:00
Folkrace II osa
13:00-16:30
15:00 - 15:30 Tartu Ülikooli Mõttejõud
14:00-15:30
Jalgpall
12:00-16:00
Folkrace II osa
13:00-16:30
Tartu Ülikooli Mõttejõud autasustamine
15:30-15:45
15:30 - 16:00 Jalgpall
12:00-16:00
Jalgpall finaal
16:00-16:30
Folkrace II osa
13:00-16:30
Tartu Ülikooli Mõttejõud autasustamine
15:30-15:45
16:00 - 16:30 Jalgpall finaal
16:00-16:30
Folkrace II osa
13:00-16:30
Folkrace finaal
16:30-16:45
16:30 - 17:00 Folkrace finaal
16:30-16:45
Jalgpall ja 2vs2 jalgpall autasustamine
16:45-17:00
Folkrace autasustamine
16:45-17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
  • 1137
    Robotit
  • 2662
    Võistlejat
  • 6545
    Facebooki fänni
  • 23
    Võistlust
  • 3000
    Töötubadest osavõtjat
  • 15k
    Pealtvaatajat